Lajme aspak të mira për Kukësin dhe Vllazninë, dy lojtarë humbasin ndeshjet e radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 5, 2020 | 18:46

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Vllaznia

Lajme aspak të mira për Kukësin dhe Vllazninë, dy lojtarë humbasin ndeshjet e radhës

Olsi Teqja dhe Herald Marku e pësojnë prej të verdhëve. U ndëshkuan dje dhe zyrtarisht bëhen me 4 kartonë, ndaj humbasin takimet e radhës që Kukësi dhe Vllaznia luajnë me Skënderbeun dhe Partizanin.olsi teqja

Duhet thënë që mbrojtësi i Kukësit pikërisht dje u rikthye pas skualifikimit që kishte prej të kuqit që mori me Teutën, por duke qenë se kishte edhe 3 të verdhë gjendje, me të 4-tin humb edhe javën e 26-të.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com