FOTOLAJM/ Normalizohet situata, ja gjendja e stadiumit “Zeqir Ymeri” një orë para ndeshjes

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 14, 2018 | 12:58

FOTOLAJM/ Normalizohet situata, ja gjendja e stadiumit “Zeqir Ymeri” një orë para ndeshjes

Bora e rënë përgjatë ditëve të fundit e kishte mbushur me borë stadiumin e Kukësit, “Zeqir Ymeri”.

fusha ne kukes bore

Në mëngjes situata dukej e rënduar, por borëpastrueset kanë punuar përgjatë kësaj kohe për të normalizuar situatën.

27752365_1362285370583473_2095010954904304437_n

Nga pamjet e stadiumit 1 orë para ndeshjes duket se stadiumi tashmë është në gjendje normale dhe gati për të pritur sfidën.

27867468_1362315333913810_1010594069027495042_n


www.minuta90.com