FOTO/ Visar Bekaj i jep fund beqarisë, portieri bardheblu shënon “golin” e jetës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 15, 2021 | 21:59


FOTO/ Visar Bekaj i jep fund beqarisë, portieri bardheblu shënon “golin” e jetës

I transferuar këtë sezon te Tirana, portieri Visar Bekaj i ka bindur të gjithë me paraqitjet e tij në Superiore.

auto_visar1610645090

Por, përveç ndeshjeve pozitive me kampionët e Shqipërisë, 23-vjeçari nga Prishtina ka shënuar golin e jetës.

Bekaj

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, portieri bardheblu ka njoftuar fejesën. Kujtojmë që Bekaj është gjithashtu pjesë e përfaqësueses së Kosovës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/