FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 10, 2020 | 8:14


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

pan

DERBI I FRIKËS, edhe 3 me “COVID” te Partizani

Egbo: Të luhet, Partizani le të aktivizojë të rinjtë

Vllaznia, Xhaferi sponsori i ri

Bledi Shkëmbi: Skënderbeut i duhet një vend në Europë

Replika e Mërgjyshit: Gjylës ia dhashë përgjigjen në fushë

Luan Shatku, basketbollist dhe mësues i shquem

Kumbulla i bën keq Interit, Konte mediton largimin

Shezni e provokoi te 0-2, ja si Rebiç u hakmor

Junajtid bën goleadë, Arsenali mbret i kartonëve

Birhof tradhton Bajernin: Haverc, shko te Reali!

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com