FOTO/ Lingard “thumbon” Ronaldon: Kush i ka më mirë muskujt e barkut?

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 8, 2018 | 18:30

FOTO/ Lingard “thumbon” Ronaldon: Kush i ka më mirë muskujt e barkut?

Kristiano Ronaldo shënoi një “volej” ditën e djeshme në ndeshjen midis Juventusit dhe Mançester Junajtid në kuadër të Ligës së Kampionëve.

NINTCHDBPICT000447840373

Por ajo që tërhoqi akoma edhe më shumë vëmendjen ishte festa e portugezit i cili ngriti bluzën duke shfaqur muskujt abdominal.

NINTCHDBPICT000447840423

Por goli i tij u përmbys nga skuadra e Junajtid me këta të fundit që fituan ndeshjen me rezultatin 1 me 2.

jsdgdgf

Ndërsa sot ishte Hese Lingard ai i cili ka shpërndarë në “Twitter” një foto të tijën dhe të Ronaldos duke shfaqur muskujt abdominal duke pyetur: “Kush i ka më mirë?”

www.minuta90.com