FOTO/ Dy legjenda në krahë të njëri-tjetrit, Ronaldo dhe Tajson ndjekin së bashku superndeshjen në boks

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 27, 2023 | 18:53

FOTO/ Dy legjenda në krahë të njëri-tjetrit, Ronaldo dhe Tajson ndjekin së bashku superndeshjen në boks

Dueli në boks midis Xhejk Pol dhe Tomi Fjurit, që u zhvillua në Arabinë Saudite mori një vëmendje të madhe nga e gjithë bota sportive, me Fjurin që triumfoi me vendim jurie.

99

Nuk mungoi dhe prezenca e personazheve VIP në këtë ndeshje, ku dy prej tyre ishin Kristiano Ronaldo dhe Majk Tajson.

Dy legjendat e dy sporteve të ndryshme gjithashtu zgjodhën që të dilnin në foto krah njëri-tjetrit, duke marrë akoma dhe më shumë vëmendje.

ronaldo tajson

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"