Flamurtari “përforcohet” në sulm, Tomislav Bushiç rinovon kontratën

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 24, 2017 | 21:28

Flamurtari “përforcohet” në sulm, Tomislav Bushiç rinovon kontratën

Flamurtari ka bërë një tjetër goditje në merkato, edhe pse kjo nuk është prurje e re në skuadër. Sulmuesi kroat Tomislav Bushiç ka rinovuar kontratën me vlonjatët duke pranuar të jetë pjesë e kuqezinjve edhe në sezonin e ardhshëm. Njoftimin e rinovimit e bëri vetë faqja zyrtare e Flamurtarit në Facebook.

bushic1

Trajneri Shpëtim Duro ka shumë besim te aftësitë e sulmuesit dhe e kërkoi me ngulm qëndrimin e tij. Ai shpeshherë e ka cilësuar Bushiçin në deklarata si një lojtar thelbësor për skuadrën.

bushic

Postimi i Flamurtarit në Facebook


www.minuta90.com