ZYRTARE/ Nuk gjeti hapësirat e mjaftueshme në skuadër, Tirana njofton largimin e sulmuesit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 14, 2022 | 18:08


ZYRTARE/ Nuk gjeti hapësirat e mjaftueshme në skuadër, Tirana njofton largimin e sulmuesit

Sulmuesi 22-vjeçar, Mario Beshiraj, nuk do të jetë më pjesë e Tiranës, duke mbyllur aventurën me kampionët e Shqipërisë.

mario beshiraj

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi bardheblu njoftoi se sulmuesi nuk do të jetë më pjesë e skuadrës, duke i e falënderuar dhe uruar fat për të ardhmen.

Minutat e pakta në këtë sezon duket se kanë ndikuar te Beshiraj për t’i larguar nga Tirana dhe për të kërkuar për një skuadër të re.

beshiraj

PANORAMASPORT.AL