ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Tirana prezanton sulmuesin brazilian (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 18, 2022 | 15:38


ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Tirana prezanton sulmuesin brazilian (VIDEO)

Tirana ka zyrtarizuar ditën e sotme firmën me sulmuesin brazilian Patrik Robson De Sousa Monteiro.

Collage Maker-18-Aug-2022-03.37-PM

“Panorama Sport” e njoftoi këtë transferim ditën e djeshme, me sulmuesin 24-vjeçar që kreu dhe stërvitjen e parë me skuadrën

Braziliani i cili luan në qendër dhe krahun e majtë të sulmit bëhet kështu gati të startojë një aventurë të re në Superiore nën urdhrat e Orges Shehit te bardheblutë.


View this post on Instagram

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)


PANORAMASPORT.AL