Zyrtare/ Haxhi Neziraj te Flamurtari, mesfushori firmos kontratën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 30, 2017 | 14:37


Zyrtare/ Haxhi Neziraj te Flamurtari, mesfushori firmos kontratën

Klubi i Flamurtarit ka zyrtarizuar ditën e sotme përforcimin e skuadrës me ish-mesfushorin e Luzernës, Haxhi Neziraj. 23-vjeçari me origjinë nga Kosova ka firmosur kontratën me klubin kuqezi dhe tashmë do të jetë i gatshëm për t’u vendosur nën urdhrat e trajnerit Mezani.

neziraj flamurtari

Ky është përforcimi i tretë i Flamurtarit në këtë merkato dimërore, pas afrimit të mbrojtësve Jakovleviç dhe Mersini. Neziraj me shumë mundësi është lëvizja e fundit e vlonjatëve në këtë periudhë transferimesh teksa nuk pritet ndonjë surprizë në orët e fundit të saj.

neziraj flamurtari1
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com