VIDEO / Liçaj feston 31-vjetorin dhe… largohet nga Flamurtari

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 19, 2018 | 19:30

VIDEO / Liçaj feston 31-vjetorin dhe… largohet nga Flamurtari

Ditën e sotme është konfirmuar largimi nga Flamurtari dhe rikthimi te Luftëtari i Lejdi Liçaj. Lajmin ekskluziv që “Panorama Sport” raportoi pak orë më parë, e konfirmuan vetë lojtari dhe drejtuesit e dy klubeve.

licaj

Por, ndërkohë lojtari ka festuar sot ditëlindjen me ekipin aktual, Flamurtarin. Në një video të postuar nga faqja e klubit në “Facebook” shfaqet momenti ku Liçaj u fryn qirinjve përpara shokëve të ekipit.


www.minuta90.com