Tirana merr një talent nga Kërçova

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 10, 2015 | 18:30

Tirana merr një talent nga Kërçova

kercovaFlorian Kadriu është bashkuar sot me Tiranen në stervitje. Mesfushori me tipare sulmuese ka gjetur akordin me bardheblutë dhe ka mbërritur sot në “Skender Halili”.

Talenti nga Kercova ka spikatur në kampionatin maqedonas dhe ka spikatur gjithashtu në miqësoren që bardheblutë zhvilluan ndaj Vllazerimit.

Trajneri Shkelqim Muca ka kërkuar ta shohë nga afer edhe per disa dite te tjera 19-vjecarin dhe vendosur më pas për të ardhmen e tij bardheblu.


www.minuta90.com