Paraqitjet e mira, Rrahmani në formacionin e javës (Foto)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 4, 2016 | 20:36

Legjionaret

Paraqitjet e mira, Rrahmani në formacionin e javës (Foto)

amir rrahmaniAmir Rrahmani është duke kaluar një moment fantastik në Kroaci me ekipin e tij RNK Split. Ish mbrojtësi i Partizanit, shënoi gol në humbjen ndaj Rijekës dhe bëri një paraqitje mjaft të mirë çka i mundësoi një vend në formacionin më të mirë të javës në kampionatin kroat.

rrahmani
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com