Lotë dhe falenderime, Guri ndahet nga Kukësi me ceremoni

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 23, 2018 | 20:57

Lotë dhe falenderime, Guri ndahet nga Kukësi me ceremoni

Sulmuesi Sindrit Guri luajti ndeshjen e tij të fundit me skuadrën e Kukësit, pasi sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Ostendes në kampionatin belg.

Guri4

Në shënjë falenderimi për atë çka dha me skuadrën e Kukësit, drejtuesit verilindorë i kishin përgatitur një surprizë me tollumbace, bomberit shkodran. Nuk munguan as lotët në fundin e ndeshjes, nga ana e Gurit, i cili iu dha lamtumirën shokëve të skuadrës dhe drejtuesve.

Guri lamtumira Guri Kukesi


www.minuta90.com