Godet Besa, bën katër goditje në merkato

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 4, 2018 | 13:49

Godet Besa, bën katër goditje në merkato

Besa ka goditur në merkato, me plot 4 afrime në merkaton e janarit. Tek klubi i Kategorisë së Parë, është afruar ish-portieri i Luftëtarit, Festim Miraka.

besa

Gjithashtu, në formën e huazimit, nga gjirokastritët vijnë edhe mesfushorët Mikel Hoxha dhe Brixhild Brahimaj. Afrimi i katërt për kavajasit është edhe qendërmbrojtësi Dajan Shehi.


www.minuta90.com