VIDEO/ Momentet e ankthit, si e përjetuan Hasani dhe Hila fundin e derbit nga tribuna

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2023 | 23:23

VIDEO/ Momentet e ankthit, si e përjetuan Hasani dhe Hila fundin e derbit nga tribuna

Tirana ka barazuar në derbi ndaj Partizanit në një sfidë ku bardheblutë luanin me shumë mungesa të rëndësishme për dëmtime e pezullime. Dy prej emrave më të rëndësishëm që ndoqën sfidën nga tribuna, ishin Florent Hasani dhe Ardit Hila.

Collage Maker-17-May-2023-09-55-PM-7908

Të dy munguan në këtë ndeshje për shkak kartonësh dhe ishin të detyruar ta shihnin sfidën si tifiozë të thjeshtë.

Dhe ashtu si tifozët bardheblu, edhe ata e përjetuan me ankth këtë duel në çastet e fundit të tij, duke pritur vërshëllimën përfundimtare të gjyqtarit Kreshnik Cjapi., siç tregon video e mëposhtme.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"