VIDEO/ Goli i parë në Seria A, Manaj tund rrjetën me Specian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2021 | 16:03


VIDEO/ Goli i parë në Seria A, Manaj tund rrjetën me Specian

Rei Manaj po kalon një moment të mirë në Itali. Sulmuesi shënoi golin e parë në ndeshjen ndaj Sasuolos.

manaj

Pas nisjes me vështirësi të kampionatit, Manaj ka zhvilluar disa paraqitje të mira dhe po fiton besimin e trajnerit, i cili po e aktivizon më shpesh lojtarin. Për shqiptarin ky ishte goli i parë në Seria A për këtë sezon.

PANORAMASPORT.AL