EKSKLUZIVE/ Viti i ri nis “mbarë”, ikin dy trajnerë nga Kategoria e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 4, 2023 | 23:52

EKSKLUZIVE/ Viti i ri nis “mbarë”, ikin dy trajnerë nga Kategoria e Parë

Duket se ky vit nuk ka nisur mjaft mirë për dy trajnerë të Kategorisë së Parë, të cilët largohen nga skuadrat e tyre.

kategoria-e-pare-1

“Panorama Sport” mëson se bëhet fjalë për Veljko Dovedan të Apolonisë dhe Bledar Devolli nga Turbina.

Devolli ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i cërrikasve.

BLEDAR DEVOLLI

Nga ana tjeter, te fierakët ende nuk dihet arsyeja e largimit të Dovedan.

DOVEDAN

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"