E TRISHTË/ Ditë zie për futbollin shqiptar, ish-portieri i njohur ndahet nga jeta si pasojë e COVID-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 8, 2021 | 14:35


E TRISHTË/ Ditë zie për futbollin shqiptar, ish-portieri i njohur ndahet nga jeta si pasojë e COVID-19

Ditë zie për futbollin shqiptar dhe skuadrën e Apolonisë, teksa ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare, ish-portieri Arben Sinani.

ARBEN SINANI

Ky lajm është bërë i ditur nga miqtë dhe të afërmit e tij. Sinani është ndarë nga jeta si pasojë e COVID-19 duke mos e fituar dot betejën me virusin e tmerrshëm.

Një lajm i hidhur ky për futbollin shqiptar, klubin e Apolonisë, familjarët dhe miqtë e tij pas ndarjes nga jeta të ish-portierit Arben Sinani.

PANORAMASPORT.AL