ZYRTARE/ Turbina gjen menjëherë trajner, bind gjirokastritin 44-vjeçar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 19, 2022 | 14:20

ZYRTARE/ Turbina gjen menjëherë trajner, bind gjirokastritin 44-vjeçar

Turbina ka gjetur akordin me Bledar Devollin për të qenë trajneri i ri i skuadrës.

BLEDAR DEVOLLI

Klubi cërrikas ka arritur të bindë trajnerin 44-vjeçar nga Gjirokastra për këtë rol.

Devolli pritet të prezantohet në orët në vijim në ambientet e kompleksit sportiv “Futboll Republic” dhe do të zëvendësojë të larguarin Adriatik Faslli.

MARIGLEN MIRAKA – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"