ZYRTARE/ Tirana me zv.trajner të ri, bardheblutë prezantojnë ndihmësin e Fagut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 26, 2024 | 10:35

ZYRTARE/ Tirana me zv.trajner të ri, bardheblutë prezantojnë ndihmësin e Fagut

Klubi i Tiranës ka zyrtarizuar Endri Vrapin si zëvendës trajner. Lajmi është bërë i ditur nga vetë bardheblutë përmes një postimi në rrjetet sociale.

GHGFJK

Postimi i plotë

Klubi i Futbollit Tirana njofton se Endri Vrapi është zyrtarisht pjesë e stafit teknik të Tiranës.
Ish-mbrojtësi që ka mbrojtur ngjyrat bardh’ e blu si futbollist, tashmë rikthehet në statusin e zëvendës trajnerit. Vrapi do të jetë krah trajnerit Erbim Fagu dhe ndihmës trajnerit Vangjel Mile për të dhënë kontributin e tij në pankinën bardheblu.

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll dhe teksti

Mund të jetë një imazh i 2 persona, persona që luajnë futboll, njerëz që luajnë futboll dhe teksti që thotë "COHL'S"

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz që luajnë futboll, persona që luajnë futboll dhe teksti

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"