ZYRTARE/ Përforcim në mesfushë, Apolonia prezanton ish-futbollistin e Lokomotiva Zagrebit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 19, 2023 | 12:22

ZYRTARE/ Përforcim në mesfushë, Apolonia prezanton ish-futbollistin e Lokomotiva Zagrebit

Abjel Bejzade është zyrtarisht futbollist i Apolonisë. Lajmi është është bërë i ditur nga vetë klubi fierak.

nfnf

Mesfushori ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare teksa do të jetë pjesë e klubit deri në vitin 2026. 21-vjeçari më parë ka qenë pjesë e Kastriotit, Turbinës, Laçit, Korabit dhe Lokomotivës së Zagrebit.

Postimi i plotë

Abjel Bejzade nënshkruan me Apoloninë ✍🏻
👉🏻 Për të lexuar më tepër, klikoni linkun: https://fkapolonia.al/bejzade/

View this post on Instagram

A post shared by FK Apolonia (@fkapolonia)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"