ZYRTARE/ Në kontakte me Milanin dhe Romën, futbollisti belg i injoron për të luajtur në Ligën e Konferencës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2023 | 20:27

ZYRTARE/ Në kontakte me Milanin dhe Romën, futbollisti belg i injoron për të luajtur në Ligën e Konferencës

Juri Tilemans është futbollisti më ri i Aston Vilës.

de bryjne tilemans

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi anglez me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku prezanton lojtarin belg.

Ai ishte në bisedime me Milanin dhe Romën, pasi kontrata e tij me Leistërin përfundoi, por duket se Tilemans ka zgjedhur të qëndrojë në Angli, aty ku do të luajë me Aston Vilën, e cila do të jetë pjesë e Ligës së Konferencës sezonin e ardhshëm.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"