ZYRTARE/ Goditja e radhës në merkato, Tomori prezanton ish-sulmuesin e Skënderbeut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 25, 2023 | 16:51

ZYRTARE/ Goditja e radhës në merkato, Tomori prezanton ish-sulmuesin e Skënderbeut

Sulmuesi Kostika Beçka do të jetë pjesë e Tomorit këtë sezon. Ai është huazuar nga Skënderbeu. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi beratas.6

Postimi i plotë

Futboll Klub Tomori prezanton sulmuesin Kostika Beçka ⚪️?

Sulmuesi korçar, Kostika Beçka ka bërë prezantimin zyrtar si futbollist i Futboll Klub Tomori. 20-vjeçari është huazuar nga @kf_skenderbeu , duke nënshkruar një kontratë 1+1.

I urojmë suksese dhe sa më shumë gola me fanellën beratase ?

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"