ZYRTARE/ Firmos kontratë 2-vjeçare, Vora prezanton sulmuesin e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2024 | 14:57

ZYRTARE/ Firmos kontratë 2-vjeçare, Vora prezanton sulmuesin e ri

Sulmuesi Segerso Geci është zyrtarisht futbollist i Vorës. 

454

“Panorama Sport” mëson se ai ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me ekipin që synon ngjitjen në Superiore. 

Geci vjen nga Korabi dhe sot është prezantuar nga drejtuesit e klubit voranjak.

ABDULLA DUSHKU-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"