ZYRTARE/ Dritan Resuli prezantohet në krye të Flamurtarit, ja kush do të jetë zëvendëstrajner

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2023 | 12:45

ZYRTARE/ Dritan Resuli prezantohet në krye të Flamurtarit, ja kush do të jetë zëvendëstrajner

Dritan Resuli është trajneri i ri i Flamurtarit, me teknikun e njohur që rikthehet në krye të skuadrës vlonjate pas shkarkimit të Emiljano Çelës.

resuli ferko

Krahë tij si zëvendëstrajner do të jetë ish-futbollisti i vlonjatëve, Ditmar Bicaj.

Resuli dhe Bicaj kanë nisur menjëherë nga puna me objektivin e klubit që mbetet i njëjtë, rikthimi i Flamurtarit në Superiore.

resuli bicaj ferko

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"