ZYRTARE/ Ballkani i Ilir Dajës bën goditjen e parë në merkato, kampionët e Kosovës prezantojnë ish-portierin e Shpresave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 18:29

ZYRTARE/ Ballkani i Ilir Dajës bën goditjen e parë në merkato, kampionët e Kosovës prezantojnë ish-portierin e Shpresave

Andrea Hoxha është futbollisti më i ri i Ballkanit.

andrea hoxha

Kampionët e Kosovës kanë prezantuar ish-portierin e Shpresave, i cili ka firmosur me klubin nga Suhareka një kontratë 2-vjeçare.

Ai mbylli aventurën e tij në Gjermani me Finiks Lubek dhe është gati për një të re me Ballkanin e Ilir Dajës në Kosovë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"