ZYRTARE/ Arian Bellai nis një aventurë të re, trajneri merr drejtimin e Vorës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 24, 2024 | 10:22

ZYRTARE/ Arian Bellai nis një aventurë të re, trajneri merr drejtimin e Vorës

Arian Bellai është zyrtararisht trajner i Vorës. Ai është prezantuar pak çaste më parë nga klubi.

WhatsApp Image 2024-05-24 at 10.14.10

 

Pas firmës me klubin, Bellai ka dhënë një prononocim ekskluziv për “Panorama Sport”.

“Unë kam dhënë gjithccka si në Superligë dhe Kategorinë e Parë, objektivi u arrit. Më pëlqejnë sfidat e reja dhe duke folur me presidentin e Vorës, më pëlqeu projekti, kushtet dhe vendosa të vija. Më pëlqen objektivi dhe kështu vendosa të bashkohem me ekipin. Në çdo ekip që kam qenë kam dhënë maksimumin dhe me Bylisin arritëm gjithçka, me punë arrihet gjithçka dhe të njëjtën gjë do të bëj edhe me Vorën”, deklaroi ai.

ABDULLA DUSHKU-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"