Zherard Pike thyen heshtjen dhe flet për ndarjen me Shakirën: Do të isha hedhur nga…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 10, 2023 | 18:36

Zherard Pike thyen heshtjen dhe flet për ndarjen me Shakirën: Do të isha hedhur nga…

Ndarja e Shakirës dhe Zherard Pikesë ka qenë një nga temat më virale që një vit e gjysmë më parë, kur kolumbiania dhe spanjoli njoftuan se nuk do të ishin më çift.

gfhgf

Më në fund ish mbrojtësi i Barcelonës ka vendosur të thyejë heshtjen. Në një bisedë me prezantuesin Jordi Basté, për radiostacionin katalanas ‘Rac1’, spanjoli ka reflektuar mbi gjithçka ka ndodhur me këngëtaren kolumbiane.

“Njerëzit nuk e dinë as dhjetë për qind se çfarë ka ndodhur realisht. Ata bazohen në informacione që kryesisht nuk janë reale. Po t’i kisha dhënë rëndësi gjithçkaje që thuhej për mua, do të isha mbyllur në banesën time, ose do të isha hedhur nga dhoma e gjumit… E vetmja mënyrë për të dalë i gjallë nga e gjithë kjo është të mos i kushtosh rëndësi çdo gjë”, deklaroi Pike.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"