Vranësira dhe reshje shiu në disa zona të vendit, si parashikohet moti për sot

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 1, 2023 | 8:28

Vranësira dhe reshje shiu në disa zona të vendit, si parashikohet moti për sot

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira dhe me reshje shiu dhe stuhi lokale në zonën e Shkodrës, në veri.

moti-vranet-1200x630-1 (1)

 

Temperaturat minimale do te luhaten 6-12 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 11-14°C në veri dhe 19 -23°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jug lindje me shpejtësi 15-30 m/sek dhe dallgëzim të forcës 7-8 ballë në det të hapur.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"