Vllaznia në krizë, Sedloski anulon konferencën para ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 5, 2023 | 12:12

Vllaznia në krizë, Sedloski anulon konferencën para ndeshjes

Vllaznia ndodhet në një krizë rezultatesh në kampionat, pasi në tre sfidat e fundit ka marrë vetëm një pikë, nuk ka shënuar asnjë gol dhe ka pësuar 5.

sedloski

Ditën e nesërme shkodranët do të ndeshen me Kastriotin në Elbasan, në orën 14:00, duke shpresuar te një fitore që do t’i mbante ata në garë për Europën.

Gjithsesi ditën e sotme, trajneri i kuqebluve, Goce Sedloski, ka anuluar konferencën për shtyp që jepet gjithmonë një ditë përpara ndeshjes.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"