Vllaznia mund Shënkollin në Kamzë, shkodranët shpallen kampion të Kategorisë Superiore U-17

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2022 | 20:19

Vllaznia mund Shënkollin në Kamzë, shkodranët shpallen kampion të Kategorisë Superiore U-17

Vllaznia është shpallur kampione e Kategorisë Superiore U-17. Pas triumfit përballë Shënkollit në finale.

WhatsApp Image 2022-06-04 at 8.16.47 PM

Në sfidën e cila u luajt në Kamzë, ishin shkodranët ata që dominuan për 90 minuta, duke triumfuar me rezultatin e thellë 5-0.

Në fund u zhvillua dhe ceremonia e medaljeve, me lojtarët e Vllaznisë që ngritën në qiell kupën e kampionit.

WhatsApp Image 2022-06-04 at 8.16.49 PM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"