VIDEO/ Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tajson Fjuri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2024 | 10:06

VIDEO/ Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tajson Fjuri

Boksieri i peshave të rënda, Tajson Fjuri është filmuar në një gjendje të mjerueshme.

MixCollage-11-Jun-2024-10-06-AM-3498

Ai është dehur me alkol teksa është shoqëruar jashtë lokalit nga badigardët.

Më pas ai zvarritet në tokë dhe dëgjohet që bërtet në rrugë. Një ngjarje aspak e hijshme për një kampion si ai.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"