VIDEO/ Xheorxhina shfaqet duke bërë “twerk”, thyen rrjetin me kërcimin e saj sensual

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 18:44

VIDEO/ Xheorxhina shfaqet duke bërë “twerk”, thyen rrjetin me kërcimin e saj sensual

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodriguez, ka zbuluar së fundmi talentin e saj të fshehur për “twerk”.Collage Maker-16-May-2023-06-42-PM-8915

Prej disa ditësh ajo ka postuar vazhdimisht në llogarinë e saj personale në Instagram momente gjatë mësimit të lëvizjeve nga profesionistë të kësaj fushe kërcimi.

Modelja e famshme dhe nënë e tre fëmijëve, bëri të ditur se kishte filluar mësimet e “twerking” në videon e postuar duhet thënë se duket në super formë. E veshur sportive, ajo ka pushtuar Instagramin me kërcimin e saj deri diku provokues.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"