VIDEO/ Vjen fitorja e 5-të radhazi për Bolonjën, skuadra e Tiago Motës “blindon” Champions

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 23, 2024 | 23:18

VIDEO/ Vjen fitorja e 5-të radhazi për Bolonjën, skuadra e Tiago Motës “blindon” Champions

Bolonja vazhdon të marshojë më një ritëm të pabesueshëm në këtë edicion të Serisë A. Ekipi i drejtuar nga Tiago Mota, ka kaluar çdo lloj parashikimi dhe është kthyer në një nga skuadrat më të kuotuara për të siguruar një vend në Ligën e Kampioneve në sezonin e ardhshëm.

0eabc407-e64b-4a69-ba0b-f95926f31830 (1)

Sot, fitorja ndaj Veronës e ka ndihmuar që të ngjitet e vetme në vendin e katërt, me 3 pikë diferencë ndaj Atalantës që e ndjek hap pas hapi në këto javë. Golat e Fabian në pjesën e parë dhe të Frojler në të dytën, siguruan suksesin 2-0, që çoi në 5 numrin e sukseseve radhazi për ekipin e Bolonjës.

GOLI I FABIAN (VIDEO)

GOLI I FROJLER (VIDEO)

sadsdasdasdadaass

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"