VIDEO/ Vendos goli i Okafor, Milani mposht mes tensionit Lacion! Skuadra e Sarrit e mbyll sfidë me 8 lojtarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 1, 2024 | 23:57

VIDEO/ Vendos goli i Okafor, Milani mposht mes tensionit Lacion! Skuadra e Sarrit e mbyll sfidë me 8 lojtarë

Sa shumë tension në duelin mes Lacios dhe Milanit që përfundoi me rezultatin 0-1 në favor të kuqezinjve. Skuadra e Sarrit e mbylli duelin me 8 lojtarë, teksa plot 3 lojtarë u ndëshkuan me karton të kuq.  

bandicam 2024-03-01 22-43-48-937

Vendimet e arbitrit tërbuan futbollistët e Lacios, të cilët duket se e humbën toruan. Për sa i përket sfidës, ishte goli i Okafor në minutën e 88-të, ai që vendosi ndeshjen. Një përballje kjo që i pati të gjitha!  

FT LACIO-MILAN 0-1

Okafor 88′

KOMENTI LIVE: 

90+6′ KARTONI I KUQ I GUENDUZIT: VIDEO 

90+4′ KARTONI I KUQ I MARSUIÇ: VIDEO 

88′ GOLI I OKAFOR: VIDEO 

76′ GOLI I RAFAEL LEAOS I ANULUAR NGA VAR: VIDEO 

75′ RASTI I ARTË I IMBOLIES: VIDEO

72′ RASTI I ARTË PËR MILANIN: VIDEO 

57′ KARTONI I KUQ I PELEGRINIT: VIDEO 

45+1′ TENTATIVA E PULISIÇ: VIDEO 

12′ PRETENDIMET E LACIOS PËR PENALLTI: VIDEO 

8′ RASTI I ARTË I VESINOS: VIDEO 

FORMACIONET ZYRTARE:  

LACIO-MILAN

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"