VIDEO/ Turpërohet Donaruma, shikoni golin me finte të pësuar në kampionat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 29, 2024 | 10:35

VIDEO/ Turpërohet Donaruma, shikoni golin me finte të pësuar në kampionat

Skuadra e Brestit ka arritur të thyejë makthin 13-vjecar mbrëmë, teksa i ka marrë një pikë PSG-së në shtëpi, në një duel që rezultoi surprizues dhe u mbyll 2-2.

bandicam 2024-01-29 09-19-41-938

Në minutën e 80′ Pereira Lage turpëroi portierin e Italisë, Xhanluixhi Donaruma. Ai shënoi një gol fantastik me finte dhe gardiani i PSG-së nuk pati asnjë mundësi për të reaguar. (VIDEO)

PSG-ja vijon të kryesojë kampionatin francez me 44 pikë ndërsa në vendin e dytë ndodhet Nisë me 38 pikë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"