VIDEO/ Triumfi i radhës në Champions, Ançeloti kërcen në tribunë për t’u puthur me gruan

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 1, 2024 | 23:08

VIDEO/ Triumfi i radhës në Champions, Ançeloti kërcen në tribunë për t’u puthur me gruan

Karlo Ançeloti ka fituar një herë tjetër Ligën e Kampioneve duke qenë padyshim “mjeshtri” i këtij kompeticioni, pasi ka gjithmonë formulën e duhur për të bërë të tijin trofeun. Zakonisht shumë i përmbajtur, tekniku italian këtë radhë “doli nga skenari”.

bandicam 2024-06-01 22-58-36-905

Pas vërshëllimës përfundimtare dhe përqafimit me disa pjesëtarë të stafit, ai iu drejtua tribunës ku ishin familjarët e pjesëtarëve të stafit të Realit, duke takuar atje bashkëshorten e tij, Marian, shumë e emocionuar, duke shkëmbyer puthje me të.

SHIH VIDEON

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"