VIDEO/ Trajneri i Fiorentinës puth në buzë gazetaren, reagon bashkëshorti i saj: Si mund ta mendoni që e ka bërë para kamerave?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 19, 2024 | 22:29

VIDEO/ Trajneri i Fiorentinës puth në buzë gazetaren, reagon bashkëshorti i saj: Si mund ta mendoni që e ka bërë para kamerave?

Fiorentina u kualifikua në gjysmëfinalen e Ligës së Konferencës pasi eliminoi Viktoria Pëlzenin. 

italiano-leonardi-bacio-1280x751

Pas këtij kualifikimi, trajneri Vinccenzo Italiano vrapoi drejt gazetares së Sky Sport, Vanesa Leonardi.

Ai i afrohet gazetares e cila e ka kokën të mbuluar me kapuç. Në pamjet që po qarkullojnë në rrjetet sociale duket sikur trajneri i Fiorentinës i jep një puthje gazetares. Kjo skenë tashmë po bën xhiron në rrjet.

E veçanta është se ka reaguar edhe bashkëshorti i Vanesës, i cili gjithashtu është gazetar i Sky Sports, Mauricio Kompagnoni. Ai shkruan në një video: Po si mendon se e ka puthur para të gjitha kamerave dhe me gruan e tij në tribunë?

GLhnyPWXoAANJ-k


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"