VIDEO/ Tjetër fitore për De Biazin, mund në miqësore rivalin e Shqipërisë në grupet e kualifikueseve të Europianit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 16, 2022 | 19:57

VIDEO/ Tjetër fitore për De Biazin, mund në miqësore rivalin e Shqipërisë në grupet e kualifikueseve të Europianit

Azerbajxhani i Xhiani De Biazit ka arritur të triumfojë me rezultatin 1-2 përballë Moldavisë në miqësore.

bandicam 2022-11-16 19-55-41-876

Mahmudov dhe Isajev në pjesën e parë ishin ata që vendosën fatet e këtij takimi, teksa goli në fund nga moldavët shërbeu vetëm si shpresë.

Moldavia është një nga rivalët e Shqipërisë në grupet e kualifikueseve të Europianit, së bashku me Poloninë, Republikën Çeke dhe Ishujt Faroe.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"