VIDEO/ Tirana gjeti golin në fund, Goldi Halili nuk mban lotët në tribunë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 13, 2024 | 17:00

VIDEO/ Tirana gjeti golin në fund, Goldi Halili nuk mban lotët në tribunë

Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Kukësit ka qenë e ngarkuar emocionalisht për të dy skuadrat, të cilat luftojnë për objektiva të ndryshëm, por gjithsesi shumë të rëndësishëm për fatin e sezonit.

goldi

Dhe në një ndeshje kaq të tensionuar, momenti i golit të Tiranës në minutat e fundit të ndeshjes, ka sjellë shpërthim brohoritjesh te tifozët e bardhebluve dhe jo vetëm.

Goldi Halili, vajza e presidentit të Tiranës  dhe njëkohësisht drejtoreshë e klubit, nuk ka mbajtur lotët në ato momente, dukshëm e emocionuar nga fakti që skuadra ia doli të shënonte një gol që mban gjallë shpresat për kualifikimin në “Final Four”.

SHIH VIDEON

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"