VIDEO/ Tifozi meksikan sfidon FIFA-n dhe tenton të fusë alkol në stadium, por shihni ç’ndodh kur zbulohet nga punonjësi i sigurimit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2022 | 14:34

VIDEO/ Tifozi meksikan sfidon FIFA-n dhe tenton të fusë alkol në stadium, por shihni ç’ndodh kur zbulohet nga punonjësi i sigurimit

48 orë përpara nisjes së Botërorit 2022, autoritetet tronditën tifozët duke njoftuar se nuk do të mund të konsumonin alkol në Katar. 

200Por disa tifozë meksikanë tentuan të sfidojnë FIFA-n duke futur alkol në stadium.

Meksikani kishte fshehur alkol në dylbitë e tij dhe pretendonte ta pinte në stadium, por u zbulua nga punonjësi i sigurimit. Momenti më epik i videos është kur punonjësi vendos dylbitë në buzë dhe bën sikur do të pijë alkol nga ato.

Kjo video tashmë po bën xhiron në rrjet.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"