VIDEO/ Tifozët pushtojnë rrugët e Rrogozhinës, shikoni pritjen madhështore që i bëhet lojtarëve të Egnatias pas fitimit të Kupës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2023 | 14:01

VIDEO/ Tifozët pushtojnë rrugët e Rrogozhinës, shikoni pritjen madhështore që i bëhet lojtarëve të Egnatias pas fitimit të Kupës

Egnatia shkroi historinë duke fituar Kupën e Shqipërisë përballë Tiranës në finale me rezultatin 0-1.

Collage Maker-02-Jun-2023-11-44-AM-4249

Festa në Rrogozhinë për këtë sukses historik nuk kishte fund dhe kjo u pa në postimet e futbollistëve të Egnatias.

Në një video të postuar nga portieri Alen Sherri, shfaqen tifozët që kanë pushtuar rrugët e Rrogozhinës me fishekzjarrë dhe tymuese duke kërcyer dhe duke pritur autobusin e heronjve të tyre.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"