VIDEO/ Supergol i Megi Doçi, sulmuesja e Vllaznisë provokon: Kush nga djemtë e Superiores e bën më mirë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 14:10

VIDEO/ Supergol i Megi Doçi, sulmuesja e Vllaznisë provokon: Kush nga djemtë e Superiores e bën më mirë…

Megi Doçi shënoi një supergol këtë fundjavë me Vllazninë e femrave, duke marrë një vëmendje të madhe në rrjet.

MixCollage-20-Nov-2023-02-07-PM-4436

Sulmuesja e kuqebluve nuk i kurseu as “kunjat” për djemtë e Superiores, duke i provokuar me një postim në rrjetet sociale”

“Kush nga djemtë në Superligë e realizon më mirë se unë”, shkruan Doçi në “Facebook” teksa publikon dhe golin e saj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"