VIDEO/ Stërvitja e fundit e Kukësit për duelin me Tiranën, trajneri Devolli futet vetë në fushë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 23, 2024 | 15:40

VIDEO/ Stërvitja e fundit e Kukësit për duelin me Tiranën, trajneri Devolli futet vetë në fushë…

Kukësi ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes me Tiranën, që luhet nesër në orën 18:00. Për verilindorët, kjo ndeshje është e një rëndësie shumë të veçantë, pasi është mundësia e vetme që kanë për të mbyllur sezonin me një trofe e për të bërë më pak të hidhur rënien nga kategoria.

devolli

Trajneri i Kukësit, Bledar Devolli, ka përveshur mëngët dhe ka veshur jelekun për t’u futur vetë në fushë, pikërisht në rolin që ka pasur si lojtar, mesfushor qendre.

Kjo, për të karikuar edhe më shumë lojtarët në prag të sfidës me bardheblutë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"