VIDEO/ Skocinë e presin në Gjermani me valle tradicionale, edhe mesfushori tregon talentin e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2024 | 22:32

VIDEO/ Skocinë e presin në Gjermani me valle tradicionale, edhe mesfushori tregon talentin e tij

Shqipëria ka qenë Kombëtarja e parë që ka zbarkuar në Gjermani për Euro 2024 dhe me radhë kanë filluar të vijnë në këtë vend edhe ekipet e tjera përfaqësuese që marrin pjesë në aktivitet.

saddsdsdsdsasasdaad

Sot pasdite e kishte radhën Skocia, e cila në hotelin e saj është pritur në mënyrë të veçantë nga vendasit. Një grup valltarësh folklorikë gjermanë i kanë mirëpritur skocezët duke krijuar një ambient të veçantë dhe mesfushori Xhon MekGin, nuk ka ngurruar t’u bashkohet menjëherë.

Futbollisti i Aston Vilës është përfshirë në vallëzime, duke dhuruar disa momente humoristike ne këtë pritje shumë të veçantë që iu bë ekipit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"