VIDEO/ Skandal në NBA, vëllai i basketbollistit serb godet me grusht tifozin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 24, 2024 | 22:54

VIDEO/ Skandal në NBA, vëllai i basketbollistit serb godet me grusht tifozin

Një ngjarje e pazakontë ndodhi në tribuna gjatë ndeshjes të basketbollit midis Nuggets-it dhe Los Angleses Lakers-it. Një tifoz i panjohur është goditur nga vëllai i basketbollistit serb, Nikola Jokiç. 

BASKET

Policia e Denverit është duke kërkuar tifozin e dhunuar, i cili ende nuk e ka paraqitur rastin. Nuk dihet arsyeja, por në pamje shihet se vëllai i basketbollistit serb, i cili quhet Strahinja Jokiç goditi me boks një tifoz. Sipas mediave, kjo nuk është hera e parë që vëllai i Jokiçit bën telashe në tribuna. 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"