VIDEO/ Shkumbini ndihet i vjedhur, shikoni penalltinë e akorduar në Pogradec nga arbitri shkodran

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 19, 2024 | 10:46

VIDEO/ Shkumbini ndihet i vjedhur, shikoni penalltinë e akorduar në Pogradec nga arbitri shkodran

Dueli mes Pogradecit dhe Shkumbinit u mbyll me barazimin 2-2, i vlefshëm për javën e 13-të në Kategorinë e Dytë.

FHFHG

Nuk munguan polemikat për gjykimin e shkodranit Ditmir Grimci, me miqtë që kontestuan shumë penalltitë e dhëna në favor të Pogradecit, veçanërisht të dytën. (VIDEO)

Në minutën e 69-të, protestat e peqinasve ishin të shumta, madje duke braktisur fushën për disa minuta.

Klubi i Shkumbinit ka ndarë edhe një video në rrjetet sociale teksa shkruan: “Arbitrim jo korrekt dhe tendecioz kudra ekipit tonë”.

hhhh (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"