VIDEO/ Shënoi golin e tretë me Beshiktashin, Ernest Muçi e feston me të shara në shqip

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 19, 2024 | 23:59

VIDEO/ Shënoi golin e tretë me Beshiktashin, Ernest Muçi e feston me të shara në shqip

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Ernest Muçi ka gjetur golin e tij të tretë me fanellën e Beshiktashit.

Muci-Ernest-1

Futbollisti shqiptar ka shpërthyer në festë menjëherë pas finalizimit. Por ky moment nuk iu ka shpëtuar kamerave dhe tashmë videoja është bërë virale.

Pasi zhbllokon sfidën, Muçi thotë nën zë: Q*fsha motrën… (VIDEO)

Kjo tashmë është kthyer në një formë festimi, gëzimi, diccka instiktive nga sulmuesi.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"