VIDEO/ Serbët e provokojnë Xhakën nga stoli, mesfushori shqiptar iu tregon… organin gjenital

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2022 | 21:45

VIDEO/ Serbët e provokojnë Xhakën nga stoli, mesfushori shqiptar iu tregon… organin gjenital

Momente tensioni u regjistruan në minutën e 64-t, në duelin mes Serbisë dhe Zvicrës. Mitroviç pretendoi për një penallti, ndërkohë që protesta të ashpra erdhën nga stoli serb, teksa gjyqtari e konsideroi gjithçka të rregullt.

XHAKA5

Loja u ndërpre për disa momente, ndërkohë që thuajse i gjithë stoli i Serbisë, hyri në fushë. Nuk munguan as provokimet ndaj Granit Xhakës, i cili nuk e kurseu kundërpërgjigjen, duke iu treguar organin gjenital, atyre që e provokuan. Pas disa minutash ndërprerje loja rifilloi normalisht.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"